Комп'ютерна діагностика

сервіс: (044) 599-53-42
відділ запчастин: (044) 599-05-33

Комп'ютерна діагностика авто

Комп'ютерна діагностика автомобіля у Києві

Комп'ютерна діагностика авто

Сто "Янончик-моторс" пропонує комп'ютерну діагностику на високоточному обладнанні, яка дозволить обчислити помилки і несправності всіх датчиків і електронних систем авто протягом 30 хвилин.
При проведенні комп'ютерної діагностики можна на самих ранніх стадіях виявити ті несправності, які ще навіть не встигли проявитися, проте неодмінно виникнуть у майбутньому. Для цього аналізуються такі параметри, як рівень зносу деталей, наявність мікротріщин і т.п. Комп'ютерна діагностика дозволяє максимально швидко, чітко, без зайвих зусиль і тимчасових витрат знайти причину вже наявної поломки. Все, що залишиться зробити - провести ремонт і замінити зношену деталь. Взагалі, комп'ютерна діагностика авто включає в себе обстеження як загального технічного стану автомобіля, так і його окремих вузлів, деталей і блоків.
До основних вузлів і агрегатів авто, які підлягають обов'язковій перевірці, ставляться: двигун, трансмісія, гальма, підвіска, електрообладнання, клімат-, круїз-контроль і деякі інші. Комп'ютерна діагностика двигуна авто є однією з найважливіших і досить складних процедур, що проводяться в кілька етапів. Для початку обстежується система управління двигуна автомобіля, далі потрібно звернути увагу на паливну систему, після чого можна приступати до аналізу наповнюваності циліндрів, оборотів. І це ще далеко не весь процес, регулярне здійснення якого зможе позбавити від необхідності проведення дорогого і незапланованого ремонту. Приблизно те ж стосується і контролю надійності інших вузлів і агрегатів авто.
Як результат діагностики, Ви отримуєте роздруківку з усіма виявленими помилками (кодами несправності), на підставі яких можна буде провести ремонт або обнулення помилок бортового комп'ютера.

Технічне обслуговування авто ціни:

Перевірка ходової частини (огляд)

70 - 120 грн

Сервис звонка с сайта RedConnect