Кузовний ремонт та фарбування

сервіс: (044) 599-53-42
відділ запчастин: (044) 599-05-33

Кузовний ремонт та фарбування авто

Технічне обслуговування автомобіля у Києві

Кузовний ремонт та фарбування авто

Фарбування автомобіля - захід спрямований на відновлення зовнішнього вигляду автотранспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди в разі утворення оскалін або тріщин на кузові. Можлива також фарбування авто з причини повної зміни кольору.
Розрізняють повну і локальне фарбування. Повне фарбування авто полягає у фарбуванні всього кузова в новий колір або відтінок. Локальне фарбування авто є зміну або відновлення кольору кришок багажника, капота або дзеркал, крила, бампера та інших декоративних елементів. Цей процес менш трудомісткий, але він вимагає ретельного підбору фарби, щоб між місцем фарбування і рештою поверхні не було видно переходів.

Технологія фарбування автомобіля. Незалежно від типу, фарбування автомобіля виконується за однаковими технологічних процесів. Вони складаються з декількох основних видів робіт, до яких відносяться:

  • Вибір матеріалів та обладнання;
  • Підготовка кузова;
  • Організація робочого місця;
  • фарбування авто.

Ремонт кузова автомобіля - найпоширеніший вид послуг, що надаються на станціях технічного обслуговування. Найчастіше він вимагає великих грошових вкладень, а якість може залишати бажати кращого. Тому слід довіряти такі дії, як видалення вм'ятин виключно професіоналам.
Реконструкція форми є найважливішим етапом кузовних робіт. Вона вимагає попередньої підготовки для працівника СТО. Базовими типами подібних робіт є видавлювання або витягування. Воно може проводитися на знятої деталі автомобіля (двері, капот, крила і ін.) Або ж корпусі.

Технічне обслуговування авто ціни:

Сервис звонка с сайта RedConnect